اخبار صنعت بیمهبیمه عمر

پوشش بیمه عمر ویروس کرونا

این روزها بیماری کرونا بخش وسیعی از اخبار روزانه رو به خود اختصاص داده است، مردم درباره ویروس کرونا صحبت می کنند و برای پیشگیری از ویروس کرونا در تکاپوی خرید وسایل پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا هستند.

همانطور که میدانید ویروس کرونا که عامل سندرم حاد و شدید کشنده تنفسی است در چین شناخته شده است و همینطور در حال شیوع در بین کشور دیگر است. کرونا ویروس تا کنون جان چندین نفر را گرفته است و چندین هزار نفر مبتلا به ویروس کرونا هستند.

پوشش بیمه عمر ویروس کرونا

پوشش امراض خاص یکی از  پوشش های بیمه عمر می باشد که برای رفاه حال بیمه گذاران اختصاص یافته است. در صورتی که بیمه گذار به این بیماری دچار شود، شرکت بیمه هزینه ای را برای درمان و هزینه های ابتلا به این بیماری پرداخت می نماید. امراض خاصی که شرکت های بیمه بابت آن غرامت و هزینه درمان می پردازند:

ایست مغزی (سکته مغزی)

ایست قلبی (سکته قلبی)

سرطان (همه انواع آن)

جراحی عروق قلبی

پیوند اعضای بدن ( قلب، کبد، کلیه، ریه و مغز استخوان)

با توجه به ورود ویروس کرونا و افزایش احتمال ابتلا به این ویروس، شرکت بیمه سامان و بیمه ایران درباره پوشش بیمه عمر ویروس کرونا اطلاع رسانی نمودند. بدین صورت که هزینه های درمانی همه بیمه گذاران مبتلا به ویروس کرونا که بیمه عمر این دو شرکت را دارند قابل پرداخت خواهد بود. این پوشش برای ایجاد حس آرامش خاطر در بیمه گذاران لحاظ شده است و بیمه گذاران حق بیمه مازادی پرداخت نمی کنند. همچنین شرکت بیمه سامان جهت رفاه حال بیمه گذران هزینه های درمانی مبتلایان به ویروس کرونا در بیمه درمان و مسافرتی را پوشش می دهد.

همچنین بخوانید :  آمادگی بیمه مرکزی برای حذف بیمه نامه کاغذی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا