اخبار صنعت بیمه
موضوعات داغ

فعالسازی رمز پویا در بانک های مختلف چگونه است؟

طبق  مصوبه بانک مرکزی از ابتدای دی ماه 98 رمز پویا برای کلیه بانک ها فعال گردیده است، بطوریکه برای انجام هر گونه تراکنش آنلاین چه از طریق اینترنت بانک و چه در صورت خرید از پایانه های فروشگاه ها، می بایست رمز پویا داشته باشید. هدف بانک مرکزی از لازم الاجرا نمودن این طرح جلوگیری از سهولت دسترسی کلاهبرداران به اطلاعات حساب بانکی مشتریان در فضای وب و کاهش کلاهبرداری های اینترنتی اعلام کرده است. از ابتدای دی ماه رمز پویا بانک ها از دو طریق پیامک و اپلیکیشن های موبایل بانک قابل دریافت است. در این مقاله به نحوه دریافت رمز پویای مربوط به هر بانک میپردازیم.

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک پاسارگاد:

 

در بانک‌پاسارگاد رمز پویا برای کلیه کارت‌های نقدی به طور خودکار فعال شده و دریافت آن از طریق سامانه‌‌ی همراه‌بانک و کد دستوری #6*720* امکان‌پذیر است. به این‌ترتیب که مشتری می‌تواند در زمان خرید کالا و خدمات بر روی درگاه‌های پرداخت، با مراجعه به موبایل بانک (همراه بانک)، منوی «کارت» و انتخاب گزینه «رمز پویا» رمز یکبار مصرف را دریافت کند. امکان دریافت رمز پویا در سامانه اینترنت‌بانک نیز جهت انجام عملیات انتقال وجه کارت به کارت فراهم است. همچنین مشتریانی که تلفن همراه هوشمند در دسترس ندارند، می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #6*720*رمز پویا را از طریق پیامک دریافت کنند.

فعال سازی رمز پویا

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک سپه:

چناچه تمایل به دریافت رمز پویا بانک سپه را داشته باشید از دو طریق دریافت پیامک و مراجعه حضوری به بانک آن را فعال نمایید.

فعال سازی رمز پویا بانک سپه:

 

  • فعالسازی از طریق پیامکفعالسازی رمز پویا بانک سپه

 

یک پیام با محتوای کد ملی و شماره کارت به سر شماره 6715014 بصورت ذیل ارسال نمایید.

 

  • از طریق مراجعه حضوری به شعب بانک
  • در صورتی که قبلا «سامانه مشتری محور بانک سپه» را فعال کرده باشید، دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست و به صورت آنلاین می‌توانید تمام کارهایتان را انجام بدهید.
روشهاي دريافت رمز پويا در زمان انجام تراكنشهاي غيرحضوري كارت

 

در صورتيكه از فعال بودن رمز پويا براي كارت بانكي خود اطمينان حاصل كرديد، به يكي از روشهاي ذيل به سادگي رمز پويا خود را در هر زمان كه نياز داريد دريافت نماييد.

  1. سامانه هريم ( سامانه هدايت رمز يكبارمصرف بانك مركزي ج.ا.ا.)

در زمان انجام هر تراکنش کارتی اعم از خرید، پرداخت قبض، انتقال وجه و… كه نیاز به ورود رمز دوم كارت است با انتخاب گزينه‌ی «دريافت رمز» در سامانه‌ای كه قصد انجام عملیات خود را دارید، پيامی از طریق سر شماره‌ی ۶۷۱۵۰۱۴ برای تلفن همراه شما ارسال می‌شود. حالا می‌توانید با وارد کردن اين رمز، عملیات بانکی/پرداخت خود را انجام دهید.

  1. برنامه‌ی رمزساز (OTP)فعالسازی رمز پویا بانک سپه2

اين نرم افزار بدون نياز به اينترنت، رمز يكبار مصرف در اختيار شما قرار ميدهد. مراحل استفاده از اين نرم افزار به شرح ذيل است:

  1. پیامک/SMSفعالسازی رمز پویا بانک سپه3

برای دریافت هریک از خدمات زیر پيامكی به شكل ارائه شده به شماره‌ی ۶۷۱۵۰۱۴ ارسال کنید.

 

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک ملت:

 

بانک ملت «سامانه‌ی رمز نگار ملت» را با محوریت استفاده از اپلیکیشن (نرم‌افزار موبایلی) و سرویس پیامک طراحی و پیاده‌سازی کرده است. مشتریان بانک ملت با استفاده از این سامانه امکان تولید رمز‌های پویا‌ و یک‌بار مصرف در تراکنش‌های مبتنی بر رمز دوم‌ انواع کارت‌های بانک ملت (به‌جز کارت‌های هدیه‌ی ملت) را پیدا می‌کنند. رمزهای تولید شده در این اپلیکیشن تنها برای ۶۰ ثانیه معتبر بوده و پس از گذشت این زمان دیگر قابل استفاده نیستند. در این اپلیکیشن علاوه بر امکان استفاده از رمز پویای دوم در تراکنش‌های متکی به رمز دوم، امکان بهره‌مندی از دریافت رمز پویای اول جهت استفاده در ابزارهای مرتبط (نظیر خودپرداز، کارتخوان فروشگاهی) نیز وجود دارد.

مشتریان بانک ملت می‌توانند خدمات مربوط به سامانه‌ی اپلیکیشن و سامانه‌ی پیامکی را به‌صورت هم‌زمان فعال کرده و در صورت تمایل از هرکدام استفاده کنند.فعالسازی رمز پویا بانک ملت2 فعالسازی رمز پویا بانک ملت1

نحوه‌ی فعال‌سازی و استفاده از سامانه‌ی رمز نگار ملت (اپلیکیشن و پیامکی)

ابتدا نرم‌افزار رمزنگار ملت را دانلود و نصب کنید. حالا تنها کاری که باید انجام بدهید این است که به یکی از خودپردازهای بانک مراجعه کرده و در بخش «سایر خدمات» روی گزینه «فعال‌سازی رمز دوم پویا» بزنید.

در این مرحله کدی برای شما صادر خواهد شد که باید آن را در نرم‌افزار رمزنگار وارد کنید، همچنین با ارسال چهار رقم آخر شماره کارت به  ۳۰۰۰۳۳۰۳ میتوانید رمز پویا (رمز یک بار مصرف) دریافت نمایید.

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک ملی:

 

برای فعال‌سازی رمز دوم یک‌بارمصرف برای بانک ملی می‌توانید از بین این سه راه انتخاب کنید:

راه اول اولین و آسان‌ترین راه فعال‌سازی رمز دوم پویا برای بانک ملی، استفاده از سامانه 60 است. بعد از اینکه نرم‌افزار 60 را از سایت بانک ملی دانلود کردید، اطلاعات‌تان را وارد کنید تا رمز دوم شما هر 60 ثانیه یک‌بار تعویض شود. البته بهتر است بدانید که برای فعال‌سازی نرم‌افزار 60 هم می‌توانید به سامانه بام، دستگاه‌های کیوسک و یا خودپردازها مراجعه کنید.

همچنین بخوانید :  شرکتهای بیمه در سال 97 چقدر هزینه تبلیغات کردند؟ / پنج شرکت اول کدامند؟

راه دوم این راه برای افرادی مناسب است که گوشی هوشمند ندارند و یا نمی‌خواهند نرم‌افزار دانلود کنند. اولین کاری که باید بکنید این است که کد *737*60# (ستاره 737 ستاره 60 مربع) را وارد کنید. بعد از آن، عملیات ثبت‌نام اولیه، فعال‌سازی و تولید رمز اولیه به صورت خودکار برای شما انجام خواهد شد. بعد از ثبت، یک کد فعال‌سازی اولیه از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد. از این به بعد هر زمان که نیاز داشته باشید، می‌توانید از طریق کد USSD رمز دوم‌تان را دریافت کنید.

راه سوم راه دیگر (که نسبت به راه‌های قبلی رسمیت کمتری دارد) استفاده از نرم‌افزار رمزبان است. بعد از دانلود این نرم‌افزار، از راهنمای تصویری داخل برنامه برای فعال‌سازی رمز دوم یک‌بارمصرف استفاده کنید.

 

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک پارسیان:

 

ابتدا نرم‌افزار پارسیان من را دانلود و نصب کنید. سپس به یکی از خودپردازهای این بانک مراجعه کرده و از بخش «خدمات رمز»، گزینه «فعال‌سازی رمز دوم یک‌بارمصرف» را انتخاب کنید. حالا کدی از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد. این کد را در نرم‌افزار پارسیان من وارد کنید تا بتوانید رمز پویا را بگیرید. البته مشتریان طرف قرارداد این بانک می توانند با ارسال چهار رقم آخر شماره کارت به سر شماره 50001099 می توانید رمز پویا (رمز یکبار مصرف )دریافت نمایید.

فعالسازی رمز پویا بانک پارسیان

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک سامان:

 

کاربران بانک سامان هم برای فعال‌سازی رمز دوم پویا دو گزینه دارند:

راه اول: نرم‌افزار رمزینه را دانلود و روی گوشی‌تان نصب کنید. سپس با مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک، درخواست دریافت رمز پویا را ثبت کنید تا دو کد برای شما صادر شود: کد QR و کد عددی. زمانی که وارد نرم‌افزار شدید، این دو کد را وارد کنید تا بتوانید رمز دوم یک‌بارمصرف را بگیرید.

راه دوم : آیا نت‌بانک سامان را قبلا فعال کرده‌اید؟ پس وارد بخش «مدیریت کارت» شده و گزینه «فعال‌سازی رمز دوم یک‌بارمصرف» را انتخاب کنید. حالا باید روی گزینه «فعال‌سازی برنامک» کلیک کنید تا یک کد برای شما صادر شود. سپس وارد نرم‌افزار رمزینه شده و سه کد وارد کنید (دو کد در مراجعه حضوری به بانک صادر شده و یک کد هم از طریق نت‌بانک). حالا بعد از ورود این کدها، می‌توانید رمز پویایتان را دریافت کنید.

فعالسازی رمز پویا بانک سامان

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک اقتصاد نوین:

 

قبل از همه چیز، نرم‌افزار ارس را روی گوشی‌تان نصب کنید. سپس با مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک، درخواست صدور رمز پویا را ثبت کنید تا یک کد QR یک کد پیامکی برای شما صادر شود. با استفاده از این دو کد، وارد نرم‌افزار ارس شده و برای صدور رمز دوم یک‌بارمصرف اقدام کنید.

 

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک تجارت:

 

ابتدا به یکی از خودپردازهای بانک مراجعه کرده و در بخش «سایر خدمات»، وارد فعال‌سازی رمز دوم یک بارمصرف شوید. در این مرحله دو کد از طریق رسید کاغذی و پیامک برای شما صادر می‌شود. حالا باید نرم‌افزار همراز را دانلود کرده و با این دو کد، وارد آن شوید. حالا در این نرم‌افزار می‌توانید رمز دوم پویا را صادر کنید.فعالسازی رمز پویا بانک تجارت

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک رفاه کارگران:

 

ابتدا به یکی از شعب بانک مراجعه کرده و شماره سریال و کد فعال‌سازی را دریافت کنید. دقت داشته باشید که شماره سریال شما با FDL و یا FDN شروع خواهد شد. حالا باید نرم‌افزار رمز یک‌بارمصرف موبایلی را دانلود کنید.این نرم‌افزار دو نسخه متفاوت دارد (نسخه FDL و نسخه FDN ). شما باید نسخه‌ای را دانلود کنید که بر اساس شماره سریال شماست. حالا با وارد کردن شماره سریال و کد فعال‌سازی که از بانک دریافت کرده‌اید، می‌توانید رمز دوم پویا را بگیرید.

فعالسازی رمز پویا بانک رفاه

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک شهر:

 

ابتدا نرم‌افزار رمزنت را دانلود و نصب کنید. حالا باید با مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک، درخواست صدور رمز دوم یک‌بارمصرف را ثبت کنید تا یک کد QR و کد پیامکی برای شما ارسال شود. قدم بعدی این است که وارد نرم‌افزار رمزنت شده و این کدها را وارد کنید تا بتوانید رمز دوم پویا را بگیرید.

فعالسازی رمز پویا بانک شهر

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک ایران زمین:

 

اگر کارت شما برای بانک ایران زمین است، دو راه پیش رویتان دارید:

همچنین بخوانید :  بخشودگی جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث

راه اول نرم‌افزار رمزساز ایران زمین را روی گوشی‌تان نصب کرده و از این طریق، رمز دوم را فعال کنید. البته یادتان باشد که برای فعال‌سازی نرم‌افزار لازم است که به صورت حضوری به یکی از شعب بانک مراجعه کنید.

راه دوم از طریق اینترنت بانک ایران زمین، وار بخش «کارت‌ها» شده و کارت مدنظرتان را انتخاب کنید تا رمز عبور به نرم‌افزار رمزساز ایران زمین برای شما صادر شود. حالا با این رمز می‌توانید رمز دوم یک‌بارمصرف را تهیه کنید.

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک آینده:

 

اول از همه، نرم‌افزار ریما را که مخصوص بانک آینده است، دانلود و نصب کنید. سپس به یکی از خودپردازهای این بانک مراجعه و گزینه «عملیات رمز» را انتخاب کنید. در این قسمت باید شماره تلفن همراه‌تان را وارد کنید (همان شماره‌ای که در حین افتتاح حساب به بانک داده‌اید). حالا دو کد برای شما صادر می‌شود: کد اول از طریق رسید کاغذی و کد دوم از طریق پیامک. زمانی که وارد نرم‌افزار ریما شوید، با گزینه‌های «کد دریافتی از دستگاه» و «کد دریافتی پیامکی» روبرو خواهید شد. هر کد را در بخش خودش وارد کنید تا بتوانید رمز دوم یک‌بارمصرف‌تان را بگیرید.

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک صادرات:

 

اگر از کارت بانک صادرات استفاده می‌کنید، از دو طریق می‌توانید رمز دوم یک‌بارمصرف بگیرید:

راه اول با همان شماره تلفنی که در حین افتتاح حساب به بانک اعلام کرده‌اید، کد *719# (ستاره 719 مربع) را شماره‌گیری کرده و روی گزینه «5» بزنید تا بتوانید شماره کارت‌تان را وارد کنید. حالا باید یک نامِ چهار کاراکتری برای کارت‌تان انتخاب کنید. در قدم بعدی باید یک رمز اولیه وارد کنید. اگر تمام مراحل بالا را انجام دادید، کار شما به آخر رسیده است. دفعه بعدی که خواستید از رمز دوم پویا استفاده کنید، کد *719*5# (ستاره 719 ستاره 5 مربع) و رمز اولیه‌تان را وارد کنید تا رمز برای شما نمایش داده شود.

راه دوم این روش نسبت به روش اول رسمیت کمتری دارد و پیشنهاد می‌کنیم که برای حفظ امنیت، راه اول را در پیش بگیرید. اگر نه، می‌توانید نرم‌افزار راز را دانلود و راه‌اندازی کنید تا بتوانید از این طریق، رمز دوم پویا بگیرید.

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک گردشگری:

 

برای فعال سازی رمز دوم پویا در بانک گردشگری، می‌توانید از اینترنت بانک یا همراه‌بانک گردشگری استفاده کنید. فقط کافی است که وارد بخش «عملیات کارت» شده و گزینه «فعال/غیرفعال‌سازی رمز یک‌بارمصرف» را انتخاب کنید تا بتوانید رمز دوم‌تان را بگیرید.اگر از اینترنت بانک استفاده می‌کنید، این کار را می‌توانید در بخش «کارت‌های من» انجام بدهید. کارت مدنظرتان را انتخاب کرده و روی گزینه «مدیریت نوع رمز دوم» بزنید تا عملیات صدور رمز شروع شود.

فعالسازی رمز پویا بانک گردشگری

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک سینا:

 

ابتدا نرم‌افزار ارس را دانلود و نصب کنید. سپس به صورت حضوری به یکی از شعب بانک سینا بروید تا درخواست صدور رمز دوم یک‌بارمصرف را ثبت کنید. بعد از ثبت و تایید این درخواست، کد QR به شما داده می‌شود که با آن باید وارد نرم‌افزار ارس شده و رمز یکبار مصرف را صادر کنید.فعالسازی رمز پویا بانک سینا

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک انصار:

 

ابتدا نرم‌افزار ارس را دانلود و نصب کنید. سپس به صورت حضوری به یکی از شعب مراجعه کرده و درخواست دریافت رمز پویا را ثبت کنید تا یک کد اولیه برای شما صادر شود. حالا با این کد می‌‍توانید وارد نرم‌افزار ارس شده و رمز پویای کارت‌تان را صادر کنید.

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک سرمایه:

 

ابتدا وارد حساب اینترنت‌بانک سرمایه شده و از بخش تنظیمات، رمز نرم‌افزار رمز‌ساز را دریافت کنید. بعد از این‌که توانستید رمز اولیه را دریافت کنید، می‌توانید از طریق اینترنت‌بانک یا همراه‌بانک برای صدور رمز پویا اقدام کنید.اگر هیچ کدام از موارد بالا برای شما امکان‌پذیر نیست، می‌توانید به صورت حضوری به یکی از شعب مراجعه کرده و از این طریق برای دریافت رمز دوم یک‌بارمصرف اقدام کنید.

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک قرض الحسنه رسالت:

 

برای فعال‌سازی رمز دوم، هم می‌توانید از طریق اینترنت بانک و هم همراه‌بانک اقدام کنید. اولین قدم این است که در منو، وارد بخش «کارت من» شوید تا همه کارت‌های شما نمایش داده شوند. سپس باید وارد بخش «مدیریت نوع رمز دوم» شوید تا عملیات صدور رمز دوم پویا برای شما آغاز شود. یادتان باشد که در قدم آخر، درخواست «صدور رمز دوم یک‌بارمصرف» را تایید کنید.

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک خاورمیانه:

 

ابتدا به صورت حضوری به یکی از شعب بانک مراجعه کرده و درخواست صدور رمز دوم یک‌بارمصرف را پر کنید. بعد از ارائه این درخواست، رمزی به شما ارائه داده می‌شود که با آن باید وارد برنامه رمز پویا OTP شوید که مخصوص بانک خاور میانه است. حالا با رمزی که در دست دارید می‌توانید از طریق این نرم‌افزار، رمز پویا دریافت کنید.

همچنین بخوانید :  حذف نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک قوامین:

 

ابتدا نرم‌افزار جی‌بی‌رمز را روی گوشی‌تان نصب کنید. سپس به یکی از خودپردازهای این بانک مراجعه و در بخش «خدمات رمز» گزینه «فعال‌سازی رمز دوم پویا» را انتخاب کنید. حالا دو کد برای شما صادر می‌شود (یکی از طریق رسید کاغذی و دیگری از طریق پیامک). حالا با این کدها وارد نرم‌افزار جی‌بی‌رمز شوید تا بتوانید رمز پویا را برای کارت‌تان صادر کنید.

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک مسکن:

 

ابتدا به یکی از خودپردازهای بانک مسکن رفته و وارد بخش «خدمات رمز» شوید. حالا گزینه‌ای به اسم «خدمات دیگر» پیش روی شماست؛ در این بخش، روی گزینه «تخصیص رمز دوم پویا» بزنید تا در بخش بعدی، شماره همراه‌تان را وارد کنید.حالا یک رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد. از این رمز عبور برای ورود به نرم‌افزار رمزنما استفاده کنید تا درون این برنامه بتوانید رمز دوم پویا را فعال کنید.

فعالسازی رمز پویا بانک مسکن

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک حکمت ایرانیان:

 

ابتدا به یکی از شعب بانک مراجعه کنید تا یک کد اولیه برای شما صادر شود. حالا با استفاده از این کد، وارد نرم‌افزار ارس شوید تا بتوانید رمز پویای کارت‌تان را صادر کنید.

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک کشاورزی:

 

کاربران بانک کشاورزی هم برای فعال‌سازی رمز پویا دو راه دارند:

راه اول این است که به یکی از خودپردازهای بانک کشاورزی مراجعه کرده و و گزینه فعال‌سازی رمز دوم را انتخاب کنید. در این مرحله یک کد هشت کاراکتری برای شما صادر می‌شود. باید دقت کنید که این کد در دو بخش به شما تحویل داده می‌شود: بخش اول در رسید کاغذی و بخش دوم در پیامک بانکی.

راه دوم شما این است که از سامانه SOTP استفاده کنید. البته قبل از ورود به سامانه، حتما باید نرم‌افزار ریما را روی گوشی‌تان داشته باشید.

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک پست بانک :

 

اگر با پست بانک کار می‌کنید، باید رمزساز ویژه پست بانک را دانلود کنید. سپس به صورت حضوری به یکی از شعب مراجعه کرده و درخواست رمز پویا را بدهید تا یک بارکد برای شما صادر شود. با استفاده از این بارکد می‌توانید وارد نرم‌افزار شوید.برای صدور رمز پویا هم یک پیامک حاوی کد برای شما ارسال می‌شود. این کد را در نرم‌افزار وارد کنید تا هر بار رمز پویای شما صادر شود.

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک توسعه تعاون:

 

کاربران بانک توسعه تعاون هم برای دریافت رمز پویا دو راه دارند:

راه اول در این روش اول باید وارد حساب بانکداری اینترنتی خودتان شوید و در زبانه «کارت»، گزینه «کارت‌های من» را انتخاب کنید. کارت مدنظرتان را که انتخاب کردید، در بخش «ستون عملیات» روی گزینه «مدیریت نوع رمز دوم» بزنید. حالا یک پیام برای شما نمایش داده می‌شود که اگر تاییدش کنید، رمز پویای این کارت فعال خواهد شد.

راه دوم برای استفاده از این روش، باید نرم‌افزار همراه‌بانک توسعه تعاون را روی گوشی همراه‌تان داشته باشید. بعد از ورود به برنامه، وارد بخش «عملیات کارت» شده و روی گزینه «فعال/غیرفعال‌سازی رمز یک‌بارمصرف کارت» بزنید تا کارت شما نمایش داده شود. حالا می‌توانید رمز یک‌بارمصرف را برای کارت مدنظرتان صادر کنید.

فعال سازی رمز پویا بانک توسعه و تعاون

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک صنعت و معدن:

 

قبل از این‌که برای فعال‌سازی رمز دوم یکبار مصرف اقدام کنید، نرم‌افزار رمزساز را دانلود و نصب کنید. حالا از این‌جا به بعد، دو راه پیش روی شماست:

راه اول به یکی از خودپردازهای این بانک مراجعه کرده و گزینه «فعال‌سازی برنامک رمزساز» را انتخاب کنید. در این مرحله یک کد QR برای شما نمایش داده خواهد شد که راه ورود و استفاده شما از رمزساز است.

راه دوم این است که از برای فعال‌سازی رمزساز، از صفحه بانک‌داری اینترنتی در وب‌ سایت بانک صنعت و معدن اقدام کنید. در بخش «تنظیمات» وارد بخش «فعال‌سازی برنامک رمزساز» شوید. حالا با وارد کردن شماره کارت و انتخاب گزینه فعال‌سازی، می‌توانید رمز دوم پویا را بگیرید.

دریافت رمز پویا (رمز یکبار مصرف ) بانک قرض الحسنه مهر ایران:

ابتدا به صورت حضوری به یکی از شعب این بانک مراجعه کرده و کد QR خودتان را درخواست بدهید. نرم‌افزار ارس را هم روی گوشی‌تان نصب کنید تا با کد وارد آن شده و برای فعال‌سازی رمز دوم اقدام کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا